Вторинний ринок автомобілів у Німеччині – привабливі пропозиції для українців

14.02.2025   16:43    15


Ідея купити авто в Європі чудова, тут багато пропозицій за низькими цінами, можна вибрати транспорт з невеликим пробігом і в хорошому стані. Навіть майбутнє розмитнення в Україні за підсумком дає кращу ціну і якість, якщо порівнювати аналогічні пропозиції на внутрішньому авторинку нашої країни.

Якщо потрібна детальна і корисна інформація на цю тему, то ось посилання на інформацію, як купити автомобіль б/в у Німеччині, вона стосується і тих українців, хто постійно перебуває в цій країні в тому чи іншому статусі, і бажає придбати автомобіль.

Де купити авто в Германії, варіанти вибору

Будь-яка реальна ідея придбання транспортного засобу починається з пошуку варіантів. Для цього потрібно знайти відповідний сайт продажу авто. Потрібен хороший автобазар, Німеччина пропонує найкращий вибір у Європі. Де можна прицінитися, ось найкращі інтернет-ресурси на цю тему:

  • мобіле де – зручно, що є mobile de російською, щоб перемкнути локалізацію, прокрутіть сайт у самий низ, на жаль mobile de українською мовою немає;
  • auto24 scout – автоскаут 24 відомий сайт продажів автомобілів, можна розглянути пропозиції і тут;
  • auto.de mobile – також хороше джерело пошуку і вибору, щоправда de mobile auto не підтримує української чи російської.

Є й інші сайти: automobiles de, markt.de та інші, їх можна знайти в інтернеті за бажання.

Особливості купівлі та оформлення

Купити авто в Німеччині б/в можна різними способами: у кінцевого власника на реальному авторинку; через автохауси – автомобільні салони, що торгують і вживаним транспортом; через оголошення в інтернеті чи навіть газеті. Після вибору цікавого варіанту, вам необхідно:

  • перевірити його історію по VIN, через сервіси Carfax або AutoCheck;
  • виїзд на зустріч для огляду з тест-драйвом і візуальною, а також технічною оцінкою стану;
  • перевірка наявності всіх необхідних документів на транспорт;
  • остаточний торг і оформлення угоди – укладення договору купівлі-продажу;
  • підготовка всіх документів для транспортування автомобіля в Україну для подальшого його розмитнення.

Транспортування можна організувати і за допомогою перевізника, якщо ви не наважуєтеся поїхати на купленому авто відразу. У договорі обов’язково поставте не тільки дату, а й час його укладення, це робиться на випадок, якщо на машину в цей день вже нараховано штраф, щоб довести, що це не ви порушили.

На огляд транспорту бажано піти з фахівцем з авто або хоча б носієм німецької мови. Також можете спробувати дещо скинути ціну, це звичайна практика і таке можливе в цій країні.


nnews.com.ua