40 проєктів залучили понад $439 млн інвестицій за минулий тиждень

14.12.2024   18:39    4
40 проєктів залучили понад $439 млн інвестицій за минулий тиждень. Головний колаж новини.

  • Лідером за сумою отриманого фінансування стала компанія Avalanche.
  • Основну увагу інвестори приділяли таким секторам, як блокчейн-інфраструктура і блокчейн-сервіси.
  • 14 проєктів не розкрили суми фінансових вливань.

У період із 7 до 14 грудня 2024 року 40 проєктів залучили інвестиції на загальну суму $439,35 млн. Лідерами серед них є компанія Avalanche, а також проєкти COSIMO і Klickl.

Дані Incrypted.Дані Incrypted.
Дані Incrypted.

Зокрема, фінансування отримали:

  • $250 млн Avalanche. Команда блокчейна першого рівня заявила про залучення коштів за допомогою закритого продажу токенів. Лідерами за обсягом фінансування стали такі гравці, як Galaxy Digital, Dragonfly і ParaFi Capital. Серед інших учасників вказано 40 інвестиційних фірм, включно зі SkyBridge, Morgan Creek Digital і Republic Capital.

    Кошти підуть на подальший розвиток проєкту, а також на реалізацію і підтримку оновлення мережі Avalanche9000. Його розгортання заплановано на 16 грудня 2024 року.

  • $25 млн Klickl. Фінансова платформа повідомила про отримання інвестицій у межах раунду серії А. Його очолили компанії Aptos і Web3Port за участю Summer Ventures, Heritage Horizon Capital, Alpha Square Group, Heng Feng Group і The Bond Group. Оцінка проєкту підскочила до $125 млн.
  • $25 млн COSIMO. Під час нерозкритого раунду кошти надали компанії з блокчейн-розробки. Капітал надійшов від співзасновника Eolas Capital Дезмонда Мак Інтаїра. Кошти підуть на об’єднання послуг і сервісів компанії під єдиним уніфікованим брендом.
  • $15 млн Exabits. Децентралізована ШІ-платформа закрила посівний раунд. За наявною інформацією, інвестування забезпечила компанія Hack VC і кілька неназваних інвесторів. Оцінка компанії досягла $150 млн, а призначення капіталу в проєкті розкривати не стали.
  • $12 млн Relai. Додаток для самостійної купівлі та продажу біткоїна залучив додаткові кошти. Раунд серії А очолила венчурна фірма Ego Death Capital. Інвестування також надали Timechain, Plan B Bitcoin Fund і Solit Group. Капітал дасть змогу розробникам зосередитися на розширенні в бік Європи.
  • $12 млн Hyperbolic Labs. Web3-стартап із надання та монетизації хмарних послуг повідомив про отримання інвестицій. Під час раунду серії А фінансові вливання забезпечили такі гравці ринку, як Polychain Capital, Variant, IOSG Ventures, Wintermute, GSR, Bankless Ventures та інші представники галузі.
  • $11,6 млн Waterfall Network. Нерозкритий раунд дозволив команді L1-рішення залучити капітал. Інвестиції надали Enflux, Bolt, Alpha Token Capital. За словами розробників, ці вливання дадуть їм змогу провести додаткові дослідження і прискорити створення нових продуктів.
  • $10 млн Lava. Орієнтована на біткоїн платформа фінансових послуг закрила раунд серії А. Лідером за обсягом фінансових вливань стали Founders Fund і Khosla Ventures. Призначення коштів невідоме.
  • $10 млн KAST. Проєкт з управління та розрахунків стейблкоїнами відзвітував про отримання капіталу. Посівний раунд очолили венчурні фірми HongShan і Peak XV Partners за участю Goodwater Capital і DST Global. Стартап планує запустити нові продукти і розширити послуги з грошових переказів.
  • $9 млн commonware. Колишній віцепрезидент з розробки Ava Labs Патрік О’Грейді, який заснував стартап commonware, повідомив про залучення інвестицій від Haun Ventures, Dragonfly Capital та інших компаній. Фінансування також надали низка бізнес-ангелів, включно зі Smokey the Bera з BeraChain, Закі Маньяна з Cosmos, Шрірама Каннана з EigenLayer і Дена Ромеро з Farcaster.
  • $7 млн Rujira. DeFi-платформа отримала інвестиції під час нерозкритого раунду. Розробники не стали розкривати розмір вливань і заявили, що кошти дадуть їм змогу підготуватися до Token Generation Event (TGE), яку заплановано на лютий 2025 року.
  • $5,4 млн CAT Labs. Компанія з розробки засобів відновлення доступу до цифрових активів заявила про залучення капіталу. У посівному раунді взяли участь такі фонди, як CMT Digital, Castle Island Ventures, M13 і Hash3.
  • $5 млн TON Ventures. Венчурний підрозділ біржі OKX інвестував у фонд, який займається прискоренням зростання екосистеми The Open Network (TON). Кошти спрямовані на формування спільноти досвідчених розробників, які працюватимуть над створенням «найкращих практик» для додатків на платформі TON.
  • $5 млн Sphere Labs. Стратегічний раунд закрила команда платформи з надання інфраструктури для платіжних систем. Серед компаній, які забезпечили фінансові вливання, значаться Coinbase Ventures, Kraken Ventures, Anagram Crypto, echo, BOOGLE, Visa і Stakeholder, а також інші фірми і понад 25 ангелів.
  • $4,5 млн Soarchain. Розробники децентралізованої мережі оголосили про залучення коштів у рамках нерозкритого раунду. Капітал надали такі гравці ринку, як DWF Labs, Chorus One, Cogitent Ventures, Plug and Play, Hyperithm і три інші компанії. Капітал дасть можливість проєкту зосередитися на створенні нових продуктів.
  • $4,5 млн SmarDex. Команда DeFi-платформи заявила про надання їй інвестицій. Компанія не стала розкривати учасників посівного раунду, проте уточнила, що кошти спрямують на підтримку нещодавно запущеного активу USDN.
  • $4,25 млн fantasy.top. Ігровий проєкт отримав кошти під час посівного раунду. Фінансові вливання надійшли з боку компаній DragonFly Capital і Manifold. Залучення капіталу відбулося на тлі релізу продукту Fantasy Top V2.
  • $4 млн AgriDex. RWA-маркетплейс відзвітував про надходження коштів завдяки стратегічному раунду. Лідером за розміром наданих інвестицій стала фірма Portal Ventures. Участь у раунді також взяли Endeavour Capital, Hawkwood Capital, FS Ventures, Ayanda Capital та інші гравці. З новим фінансуванням AgriDex планує токенізувати й обробити $4,5 млрд в очікуваних торгових зобов’язаннях і розширити свою присутність на ринку.
  • $3,9 млн Neptune Protocol. Платформа кредитування на базі Eclipse оголосила про закриття посівного раунду. Участь у ньому взяли 18 різних інвесторів, включно з венчурними фірмами Animoca Brands, CMS Holdings, IVC, MH Ventures, Global Coin Research та іншими представниками галузі.
  • $3,4 млн Spicenet. Розробники L2-рішення отримали додаткове фінансування. Посівний раунд очолили Hack VC і Magnus Capital за участю WAGMI Ventures, DoraHacks, echo, Batu і ще восьми інвесторів. Команда проєкту зазначила, що кошти підуть на реалізацію нових функцій і сервісів.
  • $3 млн Perena. Передпосівний раунд приніс постачальнику DeFi-інфраструктури інвестиції. Лідером за обсягом наданих коштів став венчурний фонд Borderless Capital. Крім цього, фінансування забезпечили Binance Labs, SevenX Ventures, ABCDE, Primitive Ventures, Maelstrom і ще шість фірм.
  • $3 млн Superform. Торгова кросчейн-платформа залучила кошти під час стратегічного раунду. Його очолила компанія VanEck. Капітал також надали Polychain Capital, Maven 11 Capital, CMT Digital, Amber Group, Blocktower Capital і низка інших учасників ринку. Грошові кошти спрямують на запуск продукту SuperVaults, заявили розробники.
  • $2,1 млн Symmio. Проєкт з ончейн-оцифрування двосторонніх позабіржових деривативів відзвітував про отримання інвестицій. Нерозкритий раунд пройшов за участю таких гравців, як The Spartan Group, Blockchain Founders Fund, Orbs, MCLB. Кошти надійшли на тлі підготовки команди до проведення TGE.
  • $2 млн SolStone. Передпосівний раунд закрили творці торгового бота на базі Solana. Представники проєкту не стали вдаватися в деталі і розголошувати інвесторів. Капітал дасть змогу провести роботу над подальшим вдосконаленням механізмів продукту і винагородами для користувачів.
  • $1,7 млн Uranium Digital. Проєкт, орієнтований на трансформацію урану в доступний і ліквідний актив, залучив додаткові кошти. Передпосівний раунд очолила Portal Ventures за участю Framework Ventures, Karatage і п’яти бізнес-ангелів.
  • $1 млн Mandala Chain. L1-блокчейн успішно закрив передпосівний раунд. Його очолила компанія Harbour Industrial Capital за участю NLS Ventures і O-DE Capital Partners. Інвестиції спрямують на розробку масштабованих рішень для криптогалузі.

Окремо варто виділити компанії, які отримали фінансування завдяки продажу акцій. Минулого тижня в цьому плані відзначилися такі представники майнінг-ринку, як BTC Digital ($20 млн) і Nano Labs ($36,3 млн). За схожою схемою кошти отримала платформа Meme Vault — $345 000.

Ще низка проєктів залучили фінансування, але не розкрили суму інвестицій.

Під час стратегічного раунду кошти отримав проєкт Fetch.AI. Кошти надала компанія з управління цифровими активами DAiM. З їхньою допомогою команда продовжить роботу над автономними економічними агентами (AEA).

Приватний продаж токенів дозволив залучити капітал платформі ApeScreener. У ролі покупця активу виступила організація MESSIER. Цей крок дозволив залучити 283 нових власники токенів ApeScreener. Крім того, згадана організація інвестувала кошти в проєкт Mazze.

Компанія Animoca Brands вклала кошти в платформу Bounty Bay. Подробиці раунду не розкриваються. Розробники заявили, що це дасть змогу прискорити «відкриття нових горизонтів у вірусному маркетингу».

Постачальник «розумних інструментів» для сфери блокчейн-безпеки ChainAware.ai заявив про фінансові вливання в рамках нерозкритого раунду. Капітал надали венчурні фірми ChainGPT Labs і coinIX.

Modular Capital здійснила фінансові вливання у Web3-проєкт Dtravel, орієнтований на сектор нерухомості. Капітал надійшов під час стратегічного раунду.

Інвестиції також отримали розробники блокчейн-платформи SettleMint. Кошти надала компанія The Hashgraph Group, а їхнє основне призначення — розширення списку продуктів і охоплення нових ринків.

Протокол біткоїн-рестейкінгу BounceBit заявив про залучення капіталу. Єдиним інвестором стратегічного раунду стала компанія Boyaa Interactive. Призначення коштів не розголошується.

Фінансові вливання зафіксувала організація ProvLabs. Обсяг інвестицій не уточнюється, проте відомо, що їх надали під час посівного раунду венчурні гравці Animoca Brands, CMT Digital, Blockchange Ventures, Walden Bridge Capital, Morgan Creek Digital і низка інших компаній.

Децентралізована навігаційна мережа GEODNET відзвітувала про отримання інвестицій. Капітал надійшов від фірми ParaFi Capital. Інформації про те, куди спрямують кошти, не надходило.

GameFi-проєкт Crystals of Fate завершив стратегічний раунд. За наявними даними, вливання забезпечила венчурна компанія IBC Group. Кошти дадуть змогу розробникам підготуватися до проведення TGE.

Під час нерозкритого раунду інвестиції зафіксував постачальник даних Datai Network. Лідером за обсягом наданого капіталу стала фірма ChainGPT Labs за участю Shima Capital, FBG Capital, Big Brain Holdings, Blizzard Fund і Metavallon. Розробники вважають, що це прискорить «зміну майбутнього блокчейн-даних».

Команда рішення інституційного рівня для зберігання криптовалют Zodia Custody повідомила про залучення коштів. Єдиним інвестором у рамках стратегічного раунду стала фірма Emirates NBD.

Венчурна компанія Lunar Labs Capital вклала капітал у проєкт Privasea. Це також відбулося під час стратегічного раунду. Отримані кошти розробники спрямують на прискорення виходу на ринок і подальше розширення проєкту.

Топ-5 фондів за кількістю інвестицій у період з 7 по 14 грудня 2024 року, згідно з даними CryptoRank:

Дані Incrypted.Дані Incrypted.
Дані Incrypted.

У цей період фінансування залучили проєкти з таких сегментів: Blockchain Service, Blockchain Infrastructure, DeFi, GameFi, CeFi та інші.

Дані Incrypted.Дані Incrypted.
Дані Incrypted.

Нагадаємо, редакція Incrypted на регулярній основі оновлює дайджест з інвестиційних раундів. З попереднім випуском ви можете ознайомитися за посиланням.


incrypted.com